D.U.K.

Ar galiu gauti spausdintą knygą?

— Projekto administratoriai 2015 m. rudenį atspausdino tiek knygų, kiek leido projekto rėmėjų suteikta finansinė parama. Kiekvienai šalies mokyklai buvo skirta ir per Švietimo ir mokslo ministeriją išsiųsta po vieną spausdintą egzempliorių knygų to ugdymo lygmens, kokios klasės mokykloje yra. Jei galite paremti projektą ir taip sudaryti galimybę atspausdinti daugiau knygų, susisiekite su mumis. Tačiau nepamirškite, kad visą mokomąją medžiagą galite atsisiųsti į savo kompiuterį ir patys atsispausdinti jums aktualias dalis ar visą knygą.

Kaip naudotis mokomąja medžiaga?

— Kiekviena knyga yra sudaryta kaip mokytojo knyga, tad jos viduje yra pateikiama informacija apie tai, kaip naudotis joje esančiomis užduotimis. 2015 m. rudenį didžiausiuose šalies miestuose vyks mokomosios medžiagos pristatymai mokytojams – kviečiame dalyvauti! Daugiau informacijos – jau netrukus. Sekite naujienas arba užsiregistruokite sistemoje, kad gautumėte naujausias žinias elektroniniu paštu.

Norėdamas efektyviau vesti pamokas mokiniams, noriu daugiau sužinoti apie saugų elgesį su šunimis. Kur galėčiau tai padaryti?

— Norėdami pasikonsultuoti apie šunų elgseną galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu naujienos@gyvunuapsauga.lt. Be to, 2015 m. rudenį didžiausiuose šalies miestuose vyks mokomosios medžiagos pristatymai mokytojams – kviečiame dalyvauti! Daugiau informacijos – jau netrukus. Sekite naujienas arba užsiregistruokite sistemoje, kad gautumėte naujausias žinias elektroniniu paštu.

Kaip leidžiama naudoti knygų tekstus ir paveiksliukus?

— Mokomąją medžiagą galite naudoti vaikų ugdymui, kur jis bevyktų: pamokose mokykloje, popamokinėje veikloje ar namuose. Knygose pateiktas užduotis galite padauginti ir išdalinti mokiniams. Plakatus galite kabinti klasėse, bendrose mokyklos erdvėse, namuose ar kitur, kur jie gali būti naudingi vaikų ugdymui. Visais kitais atvejais be svetainės savininkų raštiško sutikimo interneto svetainėje esančią medžiagą draudžiama platinti, keisti, kopijuoti, transliuoti, reprodukuoti, publikuoti, licencijuoti, naudoti atliekant išvestinius darbus, perduoti, parduoti, naudoti komerciniais arba kitais tikslais. Sutikimą galite gauti parašę mums elektroniniu paštu naujienos@gyvunuapsauga.lt.

Kaip galiu sužinoti apie naują mokomąją medžiagą, esamos atnaujinimą arba jūsų organizuojamus mokymus?

— Tiesiog užsiregistruokite mūsų svetainėje. Turėdami jūsų elektroninio pašto adresą galėsime jus informuoti apie visas naujienas, susijusias su vaikų mokymu apie saugų elgesį su gyvūnais.