Naujienos

2015 m. gruodžio 21 d.

Žmogaus saugos mokytojai mokėsi saugaus ir atsakingo elgesio su šunimis

Dešimtys žmogaus saugos mokytojų iš visos šalies dalyvavo Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos (LGTAO) surengtuose mokymuose.

Žmogaus saugą bendrojo lavinimo mokyklose dėstantys pedagogai lapkričio pabaigoje-gruodžio pradžioje dalyvavo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje vykusiuose saugaus ir atsakingo bendravimo su šunimis mokymuose.

Mokymuose pedagogai susipažino ir išmoko naudotis naujai LGTAO paruošta mokymo medžiaga, skirta 1-12 klasių mokinių saugaus ir atsakingo elgesio su šunimis ugdymui. Mokymo medžiagą sudaro 6 knygelės, 7 filmukai ir 2 plakatai.

Daugiau nei 80 mokymų dalyvių taip pat įgijo žinių apie šunų poreikius, jų gerovę, mokėsi suprasti ir tinkamai reaguoti į šunų kūno kalbą, sužinojo apie šunų mokymosi principus.

Atspausdintos knygelės „Pamokos su gyvūnais. Vaikų švietimas apie šunis” ir plakatai jau pasiekė šalies mokyklas – LGTAO jas nemokamai išdalino visų 60 savivaldybių švietimo skyriams.

Be to, visa mokymo medžiaga tiek pedagogams, tiek tėveliams ir patiems mokiniams yra nemokamai prieinama internetu, adresu PamokosSuGyvunais.lt.